Oferta archiwalna

Piła Ukośna Ukośnica do Drewna Pilarka Na Pasek Lepsza Kaltmann Nowa

Oferta archiwalna

899,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


Ukośnica do drewna Mińsk Mazowiecki, K-PU 1700W KALTMANN Mińsk Mazowiecki, Napięcie: 230 V Mińsk Mazowiecki, 50 Hz Mińsk Mazowiecki

Firma Kaltmann jest obecna na Polskim rynku od ponad 10 lat. Produkuje i dostarcza wysokiej jakości narzędzia elektryczne i spalinowe oraz sprzęty pokrewne. Oferta jest skierowana do profesjonalistów, zaawansowanych amatorów i majsterkowiczów.Nasza oferta zawiera Piłę ukosową
Ukośnica do drewna firmy Kaltmann 1700W
K-PU1700
Marka Kaltmann jest obecna na Polskim rynku od ponad 12 lat. Produkujemy i dostarczamy wysokiej jakości narzędzia elektryczne i spalinowe oraz sprzęty pokrewne. Nasza oferta jest skierowana do profesjonalistów, zaawansowanych amatorów i majsterkowiczów. Możemy pochwalić się stale rosnącą liczbą użytkowników na terenie całego kraju. Nasze produkty wyróżnia bezkompromisowa jakość i doskonałe warunki cenowe. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym nasze sprzęty z powodzeniem konkurują z najwyższą półką cenową.
Solidne wykonanie i bezawaryjna praca w najcięższych warunkach sprawiają, że nasze urządzenia są najchętniej wybierane przez profesjonalistów. Zaawansowani majsterkowicze znajdą w naszej ofercie wiele urządzeń dopasowanych do zastosowań domowych, gdzie kompaktowa budowa i oszczędny pobór energii. Posiadamy sprawne zaplecze serwisowe, zapewniamy naprawy w ramach gwarancji oraz opiekę pogwarancyjną.
Piła ukosowa K-PU 1700W KALTMANN to doskonałe narzędzie do każdego warsztatu. Zgodnie z polityką firmy KALTMANN prezentowana piła wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, zachowując przy tym przystępną cenę urządzenia.
W naszej pile w odróżnieniu do pił konkurencji zastosowano paskowy system przenoszenia napędu na ostrze, co zapobiega zniszczeniu mechanizmu w przypadku przyblokowania ostrza.
Laserowy wskaźnik pozwala na dokładne śledzenie linii cięcia.
Dzięki solidnej, alumioniowej podstawie, oraz szerokim zakresom wychylenia Piła K-PU 1700W sprosta wymaganiom najbardziej wymagających domowych majsterkowiczów i profesjonalistów.
Dane techniczne:


Napięcie: 230 V, 50 Hz


Moc znamionowa: 1,7kW / 1700W


Obroty maksymalne: 3800 / min


Maksymalna średnica tarczy: 305 mmm x 30 x 2,8 mm


Wychył boczny: -45o / +45o


Wychył przód/tył: +45o / -45o


Przeniesienie napędu: pasek
W zestawie:
Nowa Piła Ukośna na pasek Kaltmann K-PU 1700W


Dowód zakupua paragon lub fv na życzenie


Gwarancja 24/12 miesięcy (paragon/fv)
Ważne do: 2019.10.21, wyświetleń: 56

nr ogłoszenia: 17314